info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Конкурс для вчителів початкової школи від Goethe-Institut

09.04.2019  

ЗАВДАННЯ

Покажіть, як Ви спонукаєте своїх учнів до говоріння. Як Ви робите уроки різноманітними та цікавами для дітей? Як Ви викладаєте німецьку мову та країнознавство? Як Ви використовуєте на практиці концепт "Нової української школи"? Поділіться своєю креативністю та покажіть хороший приклад!

Надішліть відео Вашого уроку тривалістю максимум три хвилини та відповідний план-конспект уроку (академічна година – 45 хвилин).

Термін подання заявок: до 26.04.2019 р. 23:59 год.
Імена переможців конкурсу буде оголошено 21.05.2019 р. на веб-сторінці Goethe Institut.

ПРИЗ

Приз – п’ять стипендій для відвідування мовного курсу в Німеччині та Австрії. Програма курсу дозволяє нам врахувати Ваші особисті навчальні інтереси. Приваблива культурно-розважальна програма дає змогу вчити німецьку мову та познайомитися із Німеччиною та Австрією. Програма включає також одноденну екскурсію на вихідні.

Стипендія включає такі компоненти:

  • Інтенсивна мовна підготовка з понеділка по п’ятницю
  • Тест для визначення рівня володіння мовою до початку курсу
  • Підтвердження участі
  • Всі навчальні матеріали
  • Індивідуальне навчання в медіа-бібліотеці
  • Культурно-розважальна програма, пристосована до курсу
  • Одноденна екскурсія

Відбір переможців конкурсу здійснюється компетентним журі Goethe-Institut. Переможців буде оголошено на веб-сторінці Goethe-Institut та у Facebook.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сторінці організатора.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram