info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ІНТЕРАКТИВНІ ФОРМИ ТА МЕТОДИ У ПРОЦЕСІ ВИКЛАДАННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ ДИСЦИПЛІН

Іванова Т., Юричко А.
Інтерактивні форми та методи у процесі викладання журналістських дисциплін : методичний посібник / Іванова Т., Юричко А. / за загал. ред. В. Іванова. — К. : Академія української преси, Центр вільної преси, 2022. — 208 с.

Навчальний посібник із методики впровадження інтерактивних методів навчання у процес підготовки майбутніх журналістів. Методичні поради, рекомендації, зразки лекцій та детальний опис вправ для засвоєння різних аспектів журналістської діяльності підготовлені професійними викладачами та практикуючими журналістами.

Запропоновані матеріали спрямовані на системне та усвідомлене засвоєння навчального матеріалу майбутніми журналістами, блогерами, рекламниками та продюсерами.

Посібник розрахований на викладачів журналістських дисциплін, продюсерів, рекламістів, медіатренерів, тренерів із медіаграмотності, випускових редакторів медіа та усіх тих, хто вмотивований працювати за професійними стандартами та надавати споживачам об’єктивну і професійну інформацію у матеріалах.

ISBN 978-617-7370-49-8

Проєкт втілила Академія Української Преси (АУП)
за підтримки Фонду Фрідріха Науманна За Свободу,
МЗС ФРН та Civil Society Cooperation.

Завантажити посібник >>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram