info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Інформатики та математики Харкова освоюють медіаосвіту

14.07.2014  

У Харківському національному університеті імені Г.С. Сковороди на кафедрі інформатики цьогоріч  продовжився процес інтеграції медіаосвіти в навчальний процес. Так, для студентів 5 курсу за спеціальністю «Інформатика» проводився спецкурс «Основи медіаосвіти».

У рамках позааудиторної роботи, студентами фізико-математичного факультету, був підготовлений та проведений фестиваль анімаційних фільмів «Animation Fest» під гаслом «Школа – це життя!»

    Перший анімаційний фільм «Садок вишневий коло хати» було презентовано на щорічному  конкурсі студентських розробок студентками Ольгою Соловйовою (5І) та Анною Іневатовою (4ІА).

Наступним кроком було проведення майстер-класів з різних видів анімації в рамках науково-дослідної практики для студентів-магістрантів спеціальності «Інформатика», де були презентовані створені студентами фільми «Два веселих гуся», «Ми – група 5І», «Пластилінова драма» та «Стражи лісу». Таким чином, роботи старших колег мають на меті залучити студентів молодших курсів до творчого процесу створення анімаційних фільмів та знайомства з медіаосвітою.

До програми фестивалю увійшло 12 анімаційних фільмів, серед яких були пластилінові, паперові, лялькові, комп’ютерні мультиплікаційні фільми. Переможці:

І місце – «Чи можливо знати все..» (група 5МІ), «Міньони» (група 2ІАІМ)

ІІ місце – «Улюблена вчителька» (група 2МІ), «Не прогулюйтесь, діти, Інтернетом» (група 2ІАІМ)

ІІІ місце – «Миколка - першокласник» (група 1ІАІМ), «Тепер ми першокласники» (група 3ІА)

Гран-прі – «Зарядка зі смурфіками» (діти, учасники майстер-класу)

Інші фільми фестивалю: «Ти не ти, коли не знаєш…» (група 4ІА), «Подорож в часі» (група 2ІАІМ), «Несподіванка» (група 2МІ), «Учителі теж люди» (група 2МІ).

Також,  16 травня 2014 року робота  Ольги Соловйової  (5 курс, магістратура, спеціальність «Інформатика») «Розробка навчально-дидактичного комплексу курсу «Основи медіаосвіти» для майбутніх учителів інформатики», отримала диплом другого ступеня наVIII Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямком «гуманітарні науки».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram