info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Хто володіє інформацією, не тільки володіє світом, а й ПЕРЕМАГАЄ

15.06.2022  

У фокусі освітнього хабу «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни», 14 червня 2022 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся одноденний навчальний тренінг для 20-ти для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, педагогів-спеціалістів та заступників директорів ЗЗСО з навчальної та/або виховної роботи Уманського куща (Жашківська, Звенигородська, Іваньківська, Уманська та Христинівська ОТГ) Черкаської області.

По ходу опрацювання тематичних блоків спостерігалась помітна зацікавленість темою тренінгу, а під час виконання вправ: «редакція новин», «газета для…», «білий шум», «кремлівська правда» та ін. учасники активно включались у роль ведучого, експерта, редактора чи журналіста та представляли свої проєкти іншим колегам. Активне спілкування у групах давало можливість невимушено дійти спільного рішення чи висновку. Загалом тренінг мав плідну, дружню, творчо-краетивну атмосферу, яка сприяла розвитку та набуттю необхідних навичок для розвитку критичного мислення.

По завершенню тренінгу Наталія Леонтіївна Руденко, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти і науки Уманської міської ради наголосила «Мала честь бути учасником навчального тренінгу в рамках освітнього хабу  за підтримки Академії української преси «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни», який би ще назвала «Стійкість для стійких», адже саме сьогодні дехто почав дійсно розуміти наскільки медіаосвіта є важливою для кожного громадянина. Дякую організаторам за крутезні вправи, що мотивують, та атмосферу позитиву протягом тренінгу, я переконана: «Хто володіє інформацією, не тільки володіє світом, а й ПЕРЕМАГАЄ 🇺🇦💙💛!»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram