info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Харківські медіапедагоги ділились здобутками у Києві

Презентація виступу КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"

20 жовтня 2015 року в рамках Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (20-22 жовтня), що проходить у приміщенні Київського палацу для дітей та юнацтва, відбулася презентація на тему «Формування медіаінформаційної грамотності в закладах освіти Харківського регіону».

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (ХАНО) на чолі з ректором Любов Покроєвою презентував історії успіху в сфері медіаосвіти суспільства Харківської області, яка з 2012 року входить до числа закладів, що беруть участь у всеукраїнському експерименті з упровадження медіаосвіти в навчальний процес.

 

Галина Дегтярьова розпочинає модерацію презентації 

Галина Дегтярьова, завідувач кафедри методики навчання мов і літератури ХАНО, випускниця Літньої школи АУП зазначила, що окрім цільової аудиторії експерименту, у Харківській області до медіаосвітнього процесу долучені і викладачі дошкільних навчальних закладів. Статус експериментальних у області отримали вже 34 заклади, з яких 6 – дошкільні. Це число постійно зростає. Переглянути заклади, які долучені до експерименту, можна на мапі медіаосвіти >>>

ХАНО спільно з Академією української преси проводить низку семінар-тренінгів, спрямованих на популяризацію медіаосвіти. Одним із значущих заходів випускниця Літньої школи АУП вважає Міжнародну науково-методичну конференцію з медіаосвіти та медіаграмотності, на якій цього року зібралося більше 150 осіб з України та країн-сусідів. Подібний досвід важливий для стимуляції медіаосвітньої діяльності колег, обміну досвідом та враженнями, спілкування, встановлення професійних та дружніх контактів.

Учасниками заходів АУП є не лише педагоги, а й діти. Відтак, позитивним досвідом харків’яни визначили участь у Міжнародній Літній школі АУП 2014, де практикували медіаосвіту не лише представники різних країн (Україна, Білорусь), а й різного віку (школярі та педагоги).

Особливо популярними серед медіапедагогів не лише Харківської області є методичні напрацювання, які видані АУП за підтримки програми У-Медіа (Інтерньюз-Нетворк Україна) та програми MYMEDIA/DANIDA.

 

Педагоги Харківщини мають багато планів, які невпинно реалізовують спільно з колегами та звісно ж пишаються своїми здобутками.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram