info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Гейміфікація навчання

Сьогодні деяких дітей не так легко зацікавити у навчанні, особливо коли нас оточують лептоти, смартфони, планшети та інші девайси, які дозволяють потрапити у світ інтернету. А там значно цікавіше! Науковці та працівники сфери освіти вирішили поєднати навчання та комп'ютерні ігри, як наслідок - підвищується відсоток зацікавленості до такого роду навчання навіть у завше пасивних учнів. Пропонуємо випробувати такий спосіб навчання у наступних трьох іграх, які присвячені темі безпечного інтернету.

Wild Web Woods (Дикі веб ліси)

Це онлайн гра створена в рамках програми Ради Європи "Будуємо Європу для дітей разом з дітьми".

Безпечний інтернет від Disney

Гра для дітей та батьків. Дітям пропонується пройти завдання, таким чином зібравши інформацію про безпечні подорожі сторінками інтернету, а батьки мають змогу ознайомитись з інформацією щодо того як вберегти дітей від згубного для них контенту.

Розбираємо інтернет

Проект «Розбираємо Інтернет» розповідає про устрій електронного мозку мережевого простору. Користувачі мають змогу дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знаходити потрібну інформацію, критично оцінювати контент, створювати власні інтернет-проекти, спілкуватися - і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.

Реалії сучасної освіти 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram