info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Експерти Академії української преси долучилися до збірки «Інтеграція медіаграмотності в навчальні предмети в навчальні предмет и основної та старшої школи (частина 1)»

24.01.2023  
Експерти Академії української преси Руслан Шаламов, Галина Дегтярьова, Ірина Старагіна та Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм з розвідкою «Медіаосвіта в державному стандарті базової середньої освіти» долучилися до збірки, укладеної Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти «Інтеграція медіаграмотності в навчальні предмети в навчальні предмет и основної та старшої школи (частина 1)» (упорядник В. Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти інституту).
Збірник містить понад 50 практико-орієнтованих різнопланових вправ із медіаграмотності, що розроблені педагогами Миколаївської області, інтегровані в зміст навчальних предметів 5–11 класів, слугують орієнтиром для подальших напрацювань у цьому напрямі, відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти.
Видання буде корисним для педагогів, учнів, науковців і всіх, хто цікавиться питаннями розвитку української медіаосвіти.

А з навчально-методичним посібником «Медіаосвіта в Державному стандарті базової середньої освіти (5–6 класи)» ви можете ознайомитися https://buff.ly/3WAkeki

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram