info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Дошкілля.UA - новий погляд на дошкільне виховання

18.09.2014  

Переглянути газету

Нещодавно ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» заснувала власну газету «Дошкілля.UA». Видавець газети — Цифрове видавництво МЦФЕР. Перше презентаційне число газети освітяни отримали у серпні цього року. До Всеукраїнського дня дошкілля вийшло у світ друге число газети.

У газеті "Дошкілля.UA" ви знайдете цікаві матеріали для батьків. Корисні, яскраво оформлені поради та рекомендації від психологів, педагогів, медиків змістовно збагатять інформаційні стенди у Вашому дошкільному закладі.

Ви зможете першими дізнаватися про новини у сфері дошкільної освіти, діяльність Асоціації працівників дошкільної освіти.

А також про факти та події, що відбуваються у світі дошкілля. Для читачів: ідеї до свят та розваг, майстер-класи, актуальні матеріали з питань здоров’я та психології, секрети виховання дітей різного віку! Знайомтесь з інноваціями, читайте поради та відповіді на Ваші запитання!

Двічі на місяць, газета виходитиме з січня 2015 року. Докладніше про газету можна дізнатися на сайті www.dnz.com.ua.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram