info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на конференцію «VIII AUP global medialitacy fest: діджиталізація та гейміфікація»

«VIII AUP global medialitacy fest: діджиталізація та гейміфікація» ЦЕ ОФЛАЙНОВА ПОДІЯ ОСЕНІ 2021!

У цьому повідомленні вражаюча інформація, яка на днях перевернула наш онлайновий світ! Впевнені, ви здогадалися про що мова? ТАК! Ми повертаємося в офлайн, щоб розказати, обговорити, знайти нові можливості у стихії дистанційної роботи та навчання. І робимо це феєрично у форматі  — міжнародної attractive та interactive конференції.

Назва конференції: «VIII AUP global medialitacy fest: діджиталізація та гейміфікація».

Дата: 25-26 листопада 2021 року.
Локація: Київ.

Організатори: Академія української преси спільно з Deutsche Welle Akademie, Internews Network та IREX у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Три «кити» на яких базуватиметься захід:

  • Геймифікація — покажемо новітні ігрові практики та механізми для подальшого застосування їх у вашій роботі;
  • Діджиталізація — порівняємо теперішнє і майбутнє усіх сфер цифрової трансформації;
  • Медіаграмотність — оцінимо теперішню значущість критично сприймати медіатексти, під час віртуальної симуляції дійсності протягом останніх двох років пандемічного життя.

Як вивести навчальний процес на новий рівень, використовуючи новітні можливості інтернету? Це одна з головних тем. Якщо вам потрібна відповідь — приходьте.

Реєстрація триває до 15 листопада за посиланням:  https://forms.gle/Qie68kM1kfqjcFsm8

Про програму: на учасників чекають інтернаціональні дискусії, вузькопрофільні воркшопи, інтерактивні каруселі, конкурс ідей, можливість представити свій досвід та перейняти іноземний. З вітальним словом виступить Посол Німеччини, представники Міністерства освіти і науки України, та керуючі особи наймасштабніших організацій України, які популяризують медіаграмотність.

І найцікавіше — ви самі маєте можливість під час заповнення анкети запропонувати та взяти участь у обговоренні важливих тем, які цікавлять учасників найбільше.

Конкурс ідей. Серед учасників конкурсу будуть обрані ідеї-переможці, які отримають грант на їх реалізацію (2 тис. доларів США на кожну ідею). У разі запрошення на конференцію необхідно підготувати презентацію для представлення ідеї на загал (до 5 хв). Учасники, гості та спікери конференції будуть голосувати за найкращі ідеї, таким чином будуть обрані переможці. Переможці після участі у конференції підготують заявку (опис програмної діяльності, бюджет) відповідно до правил реалізації мінігрантів. Не проґав цей шанс!

Учасниками можуть бути: представники усіх навчальних закладів, науковці, представники медіа, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства, експерти з медіаграмотності.

Умови участі: Проїзд, проживання, харчування покривають організатори. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Участь безкоштовна. Усіх учасників, які не мають сертифікату вакцинації, буде забезпечено можливістю зробити експрес-тест на COVID-19 на заході (за рахунок організаторів).

Потрібно вирішувати — або закриватися від викликів цифрового простору, або робити власну перемогу ближчою та реальною. Ми — одностайно за другий варіант. Підтримуєте?

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram