info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Cтворення навчально-методичного комплексу «Основи медіаграмотності» для учнів 1 – 4 класів початкової школи

На виконання завдань, зазначених в листі Міністерства освіти і науки України від 29.03.13 № 1/9-226 «Про запровадження вивчення курсу «Основи медіаграмотності» в навчальних закладах», Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України оголошують конкурс

 на створення навчально-методичного комплексу «Основи медіаграмотності» для учнів 1 – 4 класів початкової школи.

Мета конкурсу: програмно-методичне забезпечення навчального процесу з медіаграмотності в початковій школі шляхом запрошення до участі в розробці комплексу освітянської спільноти, громадськості, експертів відповідно до вимог Державних стандартів початкової освіти та базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники конкурсу: педагогічні та науково-педагогічні працівники загальноосвітніх, вищих педагогічних навчальних закладів та закладів післядипломної педагогічної освіти, авторські колективи, представники громадських організацій та працівники медіа.

Проектною пропозицією передбачити: розроблення навчально-методичного комплексу «Основи медіаграмотності» для 1 – 4 класів початкової школи, що містить розроблення проекту навчальної програми, комплексу модульних завдань та методичних рекомендацій до їх виконання.

Проектна пропозиція розроблення навчально-методичного комплексу подається у вигляді анотації програми курсу, в якій мають бути викладені основні принципи її розроблення та загальний тематичний зміст (до 8 тис. знаків).

Переможці конкурсу будуть запрошені до розроблення проекту програми.

Остання дата подання пропозицій 1 жовтня 2013 року.

Розроблення навчально-методичного комплексу буде здійснюватися на гонорарній основі.

Пропозиції надсилати в довільній формі на електронну адресу контактної особи Академії української преси.

Контактна особа: Оксана Волошенюк

тел. 067 504 98 02

E-mail: info@aup.com.ua

Президент Академії української преси В. Ф. Іванов

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram