Білоруська медіаосвітня нива: зоране поле можна засівати?

На Літньому таборі з медіаграмотності найбільш представницькою була  делегація білоруських медіаосвітян і журналістів, які пишуть про освіту. Група сформована заступником Голови Товариства білоруської школи Тамарою Мацкевич.

У Білорусі поки немає концепції та стандарту медіаосвіти. Але завдяки групі ентузіастів, яка об’єднує педагогів, науковців, методистів, лідерів громадських організацій, медіаосвіта приходить у школи. І як прорив – у країні працюють 13 інноваційних майданчиків, через які медіаосвіта інтегрується в освітній процес.

Ми пропонуємо вашій увазі презентацію, завдяки якій можна дізнатись про сильні та слабкі сторони медіаосвіти в Білорусі, як за допомогою соціальних мереж «написати» чернетку порталу, про співробітництво білоруських і українських медіаосвітян, про дистанційне навчання з медіаосвіти.

Зауважимо, що останній рік, який приніс в Україну різке падіння довіри до медіа у Білорусі був відзначений зростанням  довіри до всіх медіа (білоруським  державним – на 2, 4%, російським офіційним – на 7,1%, незалежним білоруським – на 8,7%). У країні зараз йде процес поступового ціннісного світоглядного самовизначення (вибір «свого медіаджерела», поляризація суспільства), як тенденція до збільшення активних форм медіаповедінки (соцмережі)

Презентація “Белорусская медиаобразовательная нива: вспаханное поле можно засевать?”>>>

Презентація програми для молодшої школи “Информационный навигатор” >>>

 Фото Надії Ніколаєвої і Юрася Каласовського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *