info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП стала призером XXI-го Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах»

19.06.2023  

Нещодавно відбувся великий фінал щорічного фесту. Призерами стали понад сотню учасників із України та різних країн світу. Серед них  — Академія української преси (АУП) в номінації «Голос нового покоління». Це вибір дитячого журі, яке відзначило високий рівень майстерності медіатренерів АУП. Журі відзначило важливість діяльності організації для навчання молоді та педагогів. Завдячували фаховій літературі та можливості взяти участь у цікавих майстер-класах, вебінарах, медіаіграх тощо. 

Дякуючи багаторічній співпраці Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва (ініціатори фесту) та Академії української преси, учасники фестивалю щорічно поповнюють свої знання з журналістики та медіаграмотності, а переможці й лауреати отримують в подарунок сучасну профільну літературу. 

У цьому році підведення підсумків фесту відбувалося у змішаному форматі. У медіазалах Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва зібралися учнівська і студентська молодь Києва й області, вихованці позашкільних закладів, їхні педагоги, викладачі коледжів, університетів тощо. А вся міжнародна та всеукраїнська спільнота учасників фесту мала нагоду долучитися онлайн. 

На конкурс фестивалю у десяти номінаціях надійшло понад 500 робіт від учасників із 14 країн світу: Польщі, Чехії, Німеччини, Албанії, Словенії, Швеції, Марокко, США, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, Болгарії, Литви, Латвії та України.

Серед переможців було багато робіт, якими учасники прагнули розповісти світові правду про війну в Україні та підтримку міжнародної спільноти. І хоч це відповідально, а подекуди і небезпечно, професія журналіста попри все залишається для них омріяною. 

АУП підтримала проведення фесту та надала 500 примірників актуальної літератури для учасників. 

Переглянути церемонію нагородження переможців НЕЗЛАМНОЇ ПРЕС-ВЕСНИ - 2023 та дізнатися імена призерів можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=Awt8ELptUOg

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram