info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП долучилася до медіаосвітньої онлайн-толоки

24.06.2024  

21 червня 2024 року Харківська академія неперервної освіти в партнерстві з Академією української преси провела медіаосвітню онлайн-толоку.

Захід проводився з метою презентації найкращих робіт обласного фестивалю «Калейдоскоп медіаосвітніх вправ», що проходив у квітні-травні 2024 року.

Президент АУП Валерій Іванов взяв участь у складі журі фестивалю. Професор наголосив на тому, що усвідомлення важливості медіаграмотності в Україні зросло в умовах повномасштабного вторгнення, та зазначив, щовелику роль медіапедагогів Харківщини є значущоюу цій справі.

Онлайн-толока стала майданчиком для обміну досвіду з питань медіаграмотності.

Переможці Фестивалю отримали подарунки від Академії української преси.

До заходу долучилося 43 педагогічні працівники, серед яких є і учасники програми дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Науково-методичні основи створення моделі наскрізної медіаосвіти в закладах освіти Харківської області», і особи, зацікавлені в питаннях формування медіаграмотності.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram