info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АНОНС. Онлайн-міст з міжнародними експертками з медіаграмотності з Білорусі 24 лютого 15:00

17.02.2022  

Друзі, ми маємо неймовірну новину та можливість для вас!

Ми продовжуємо серію онлайн-мостів з колегами та друзями АУП. І запрошуємо вас на другу зустріч з нашими колежанками з провідними експертками з медіаосвіти Білорусі.

24 лютого о 15:00  відбудеться онлайн-міст з:

Тамарою Мацкевич – медіапедагогинею, редакторкою інформаційно-методичного сайту, координаторкою дистанційних курсів для вчителів;

Альоною Палейко – авторкою навчально-методичного комплексу з громадянської освіти, посібника для вчителів «Медіатексти у викладанні історії та громадянської освіти» та дистанційних курсів з медіаграмотності;

Елою Якубовською – викладачкою фізики «Гімназія №1 м. Жодино (Білорусь)»,  вчителькою-методисткою, авторкою  дистанційних курсів медіаграмотності для викладачів та посібника «Медіаграмотність на заняттях з фізики».

Вони поділяться своїм досвідом, напрацюваннями, актуальними та практично спрямованими матеріалами з медіаграмотності: зокрема ми матимемо змогу побачити унікальний посібник з  громадянської освіти, тулбокс з вправами та інші цікаві та корисні ресурси.

Модерує захід Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Академія української преси запрошує стати учасником другого із серії онлайн-мосту з міжнародним експертом з медіаграмотності, що відбудеться  24 лютого о 15:00 на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation.

Дискутуючи та спілкуючись у форматі онлайн-мосту, ми зможемо створити віртуальний центр медіаграмотності, який дозволить окреслити нові горизонти професійної діяльності та саморозвитку.

Онлайн-міст відбувається завдяки нашому спільному проєкту між «АУП» та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram