info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошує на відеопрезентацію посібника «Медіаосвіта на заняттях з математики» 16 вересня о 15:00

Вперше: критичний погляд математиків у медіаосвіті

16 вересня о 15:00 Академія української преси запрошує на відеопрезентацію посібника «Медіаосвіта на заняттях з математики». Створення посібника уможливила Медійна програма в Україні (МПУ), що виконується неурядовою організацією Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Це перший посібник в Україні, що інтегрує елементи медіаосвіти в процес викладання курсу математики для школярів.

Модераторка заходу Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.
Ми певні, що якісна математична освіта не можлива без інтеграції медіаграмотності. Авторка Людмила Гринчук, старший викладач кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підготувала критичний погляд математиків на новинну, візуальну, рекламну і фотограмотність, на оманливі графіки і навіть (увага!) мем як засіб мотивації.

На сьогодні використання мемів як певної інформаційної одиниці, символу сучасного спілкування є наслідком культурної інволюції традиційного інформаційного простору. «Меми – це не просто жарти, це спосіб мислення про математику, – вважає Орнелла Робутті. – Ми звикли думати про підручники і вправи, але для школярів сьогоднішнього покоління це реальність. Досвід показує, що школярі, які сидять на задніх партах, часто мають не дуже високу успішність з математики. Меми – це засіб, який може їх залучити».
Ми також спробуємо залучити нашу авдиторію. Той, хто перший розв’яже це завдання отримає в подарунок колекцію видань АУП. Пишіть Оксані Волошенюк oksana@aup.com.ua, яка не лише науковий редактор видання, але й, свого часу, обожнювала олімпіади з математики

ЗАВДАННЯ: Роман поділився історією з Андрієм і Даною. Протягом 5 хв Андрій і Дана поділилися історією з 2 іншими друзями. Протягом ще 5 хв інші друзі поділились історією з 2 додатковими людьми. І так далі. І це тривало кожні 5 хв протягом однієї години.

а) Скільки людей почули історію після перших 5 хв?
б) Скільки людей почули історію після перших 20 хв?
в) Скільки людей почули історію через годину?

Що взагалі вас вразило в цій задачі?

Зацікавилися? Тоді до зустрічі у прямому ефірі на сторінці АУП: https://www.facebook.com/aupfoundation

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram