Це тренінги для тих, хто стоїть на передовій, в центрі найгарячіших подій, де кожен ваш репортаж може змінити хід історії. Ви — голос, який доносить світу реальність боротьби українців. Але навіть найвідважніші фіксатори війни потребують підтримки та навчання, щоб залишатися в безпеці та продовжувати свою місію.
Запрошуємо журналістів, які працюють на передовій та висвітлюють бойові дії, взяти участь у серії 3-денних тренінгів, що відбудуться у Києві. Академія української преси спільно з Вільним університетом Берліна допоможе підвищити професійний рівень українських журналістів, надаючи всебічні знання та навички для ефективного та безпечного виконання їхньої важливої роботи у критичних умовах.
Дати проведення:
Тренінг 1: 29-31 серпня 2024
Тренінг 2: 12-14 вересня 2024
Тренінг 3: 19-21 вересня 2024
Тренінг 4: 26-28 вересня 2024
Ви можете вибрати зручну для вас дату і взяти участь лише в одному триденному заході. Не менше ніж за тиждень до початку кожного з тренінгів, якщо ви пройдете конкурсний відбір, ми надішлемо запрошення з детальною інформацією.
Анкета реєстрації: https://forms.gle/etDyLijtNLJVu7hi9
Місце проведення: Київ.
Мета тренінгів:
Особливості програми:
Крім цього, деякі журналісти матимуть можливість взяти участь у спеціальному семінарі в Берліні, де вони зможуть обговорити свою роботу з німецькими медійниками та науковцями.
Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена! Організатори покривають витрати на проїзд, проживання (2 ночі) та харчування в межах тренінгів.
Станьте частиною цього важливого проєкту, щоб підвищити свою майстерність та безпеку, а також зробити свій внесок у розвиток професійної журналістики в Україні.
Контактна особа:
Юлія Кулик, координаторка проєктів Академії української преси, (050) 734-45-79, y.kulyk@aup.com.ua.
* Центр медіа- та цифрової грамотності (CeMIL) при Вільному університеті Берліна є частиною Інституту медіа- та комунікаційних студій та володіє найсучаснішою експертизою в галузі медіаграмотності. Має багаторічний досвід проведення тренінгів і досліджень з журналістами та науковцями з питань комунікації зі східноєвропейських країн. Він також успішно керував іншими проектами в рамках попередніх раундів Східноєвропейських програм партнерства.