28 січня – презентація збірки матеріалів учасників тренінгів «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі»

28 січня 2021 року об 11:00 на Facebook-сторінці Академії української преси
(https://www.facebook.com/aupfoundation) відбудеться онлайн-презентація збірки матеріалів учасників проєкту «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі». Збірка розрахована на представників громадськості, влади, журналістів, активістів, усіх, кому небайдужий розвиток сучасної України.

Проєкт реалізувала Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. До участі в ньому долучилися 60 учасників. Серед них — журналісти та громадські активісти, діяльність яких пов’язана з Донбасом. За півтора місяці вони пройшли вісім тренінгів, під час яких отримали сучасні навички для роботи з інформацією.ф

Проєкт реалізовується Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *