info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст (Дайнюс Радзевічюс, Литва), 28 березня об 15:00

09.03.2023  

Наш проєкт онлайн-мостів під назвою «Чужому навчаємось і свого не цураємось» триває.

Світові медіаексперти, медіатренери, журналісти з 8 країн щомісяця діляться досвідом у галузі медіаграмотності та медіаосвіти.

Академія української преси запрошує стати учасником шостого із серії онлайн-мосту з міжнародним експертом з медіаграмотності, що відбудеться 28 березня о 15:00 на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation.

Модерує захід – Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету.

Гість заходу – Дайнюс Радзевічюс, голова Спілки журналістів Литви, поділиться своїм досвідом щодо формування медіаграмтності у Литві. А тема його виступу звучить так: «Медіаграмотність для тих, хто думає, що все про це знає».

Дискутуючи та спілкуючись у форматі онлайн-мосту, ми зможемо створити віртуальний хаб медіаграмотності, який дозволить окреслити нові горизонти професійної діяльності та саморозвитку.

Ви маєте змогу поставити запитання нашому гостю.

Пряма трансляція буде відбуватися з перекладом українською мовою.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram