Освітнє щеплення від інфодемії

Академія української преси та ГО «Інтерньюз-Україна» підготували навчальний посібник «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди» за підтримки Internews Network. Він розроблений у партнерстві з Міністерством освіти та науки України і має на меті розвиток критичного мислення та навичок медіаграмотності у школярів.

Медіаексперти та медіаосвітяни України об’єдналися і спільно підготували моделі занять із біології, громадянської освіти та історії, медіаграмотності та української мови, щоб викладачі, їх учні та й усі громадяни підвищували свій рівень медіаграмотності і споживали інформацію з медіа усвідомлено та через призму наукового знання.

PDF-версія посібника доступна тут>>>

Вчителі та викладачі можуть провести заняття за матеріалами посібника та отримати сертифікат від МОН та АУП з ГО «Інтерньюз-Україна».

Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити невелику форму зворотного зв’язку.

Форма — лише для тих педагогів, які вже провели заняття та хочуть поділитися враженнями та досвідом.


Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

4 Replies to “Освітнє щеплення від інфодемії

    1. Наші навчальні посібники розповсюджуються безкоштовно.
      Наразі ви можете завантажити електронну версію.
      Після закінчення карантину будемо розглядати можливість видати його у друкованому вигляді.

  1. Навчання онлайн та тьюторське навчання запобігають захворіти епідемією , дотримання правил особисто-екологічної гігієни допомагає запобігти захворюванню , а також зробить навчання природньо доступним . Інтернет мережі сприяють неперервності особисто-контактному навчанню , спілкуванню , тестуванню , консультуванню тощо.

  2. Дуже вдячна за посібник! Прекрасний практичний матеріал для інтеграції в навчальні предмети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *