Як імунні клітини вірус долали: графічний роман

Як імунні клітини вірус долали: графічний роман / сценарій М. С. Каліберди; художник Н. О. Пендюр; за заг. ред. В. Волошенюк, В. Ф. Іванова, Р. В. Шаламова. – Київ: АУП, ЦВП, 2021 – 24 с., іл.

ISBN 978-617-7370-35-1

Графічний роман «Як імунні клітини вірус долали» є першим виданням в Україні, що в художній формі показує, як формується імунітет після вакцинації, розвиває навички критичного оцінювання медіаповідомлень, розуміння власної ролі в запобіганні інфодемії та відповідальне ставлення до поширення «вірусної» інформації. Роман створено в рамках проєкту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» і розраховано на учнівство 5-6 класів ЗЗСО, а також проведення занять дотичних  до теми імунітету.

Виготовлення цього коміксу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.