Проводимо Глобальний тиждень медіаграмотності

6-10 листопада 2017 року в світі відбувається Глобальний тиждень медіаграмотності. Його мета -  через різноформатні заходи надихнути учасників, що освіта в галузі медіа - це  важливий та інноваційний підхід до виховання вдумливої, активної та обізнаної молоді.
 
    
 
Академія української преси спільно з Київським обласним молодіжним центром провела освітню подію "Медіаграмотність must have сучасного молодого українця" для студентів Ржищівського індустріально-педагогічного  технікуму, Ржищівського педагогічного  коледжу, Гуманітарного коледжу Національного авіаційного університету, Переяслав-Хмельницького НПУ ім. Г. Скоровороди та Університету Державної фіскальної служби України.
 
 
Разом з Оксаною Волошенюк, менеджером медіаосвітніх програм АУП молоді люди замислювалися над викликами сучасних інформаційних потоків, впливом медіа, навчалися розпізнавати маніпуляції і пропаганду, обирали власних медіагероїв і створювали медіамеседжі. І, звичайно, бібліотеки всіх закладів отримали подарунки від АУП - медіаосвітні видання.