У Тернополі відбувся бал Медіаграмотності

26 квітня 2017 року для 27 вчителів історії, 34 співробітників публічних бібліотек Тернополя відбулася презентація нового посібника для вчителя «Медіаграмотність» чільних американських медіапедагогів Сінді Шейбе та Фейз Рогоу, який вдруге вийшов друком за підтримки програми У-Медіа (Інтерньюс Нетворк).

 

 

Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси

 

Менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк провела заняття-практикум, в ході якого з'ясовували яким чином інтегрувати медіаосвітні методичні матеріали презентованого видання у навчальний процес та в бібліотечні уроки. Зустрілася вона і зі студентами-журналістами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де під час своєрідного медіаквесту учасники дискутували про проблеми українського медіапростору.

 

 

А ще в Тернопільському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів - правовий ліцей №2», першому навчальному закладі на Тернопільщині, де у 2017/18 році вводиться предмет «Основи медіаграмотності» відбувся справжнісінький бал ЇЇ Величності Медіаграмотності. Бал намагалися зіпсувати Фейки та Пересуди, але Факти відстояли своє місце в світогляді учнів. На бал допускалися лише гості, що пройшли дрес-код з обов’язковими медійними елементами.

 

Гостем балу став і Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя, справжній натхненник поширення медіаграмотності на Тернопільщині, з ініціативи якого і відбулися ці зустрічі. Ми дякуємо невтомній Наталі Турчин, яка допомагала у всьому!

 

Оксана Волошенюк та Леонід Бицюра 

 

Другу школу Тернополя відвідала королева медіаграмотності. Вперше в місті та чи не вперше в Україні провели бал медіаграмотності

 

 

АУП  вже отримала замовлення на нові посібники від бібліотек та навчальних закладів Тернопільщини. Нагадуємо і вам, що можна замовити видання звернувшись до нас за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.