У рамках Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті" презентували медіаосвітній досвід

25 жовтня 2016 року в рамках Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13, Київський Палац дітей та юнацтва) відбулися дві медіаосвітні події: педагогічний дискурс «Від медіаграмотності до медіакультури: проблеми та перспективи» за участі миколаївських медіаосвітян та Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПРАКТИЧНА МЕДІАОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ», ініційована Дніпропетровським ОІППО за підтримки Академії української преси. Миколаївські медіапедагоги під час педагогічного дискурсу надали інноваційні пропозиції щодо подальшого розвитку медіаосвітніх практик. 

 

На науково-практичній конференції виступила менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк, яка зосередилась на презентації аналітичного звіту «Впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в загальноосвітніх школах України: 2014-16 рр.» (виконавець: Європейська дослідницька асоціація на замовлення Українського медійного проекту ("У-Медіа") Інтерньюз Нетворк).

З презентацією можна ознайомитися тут >>>

Також до участі долучилися наші колеги з Киргизстану – представники Центру підтримки ЗМІ, які презентували власний досвід роботи з молоддю. Назгуль Курманалієва, програмний менеджер Громадського фонду «Центр підтримки ЗМІ» розповіла про виклики, які в інформаційній сфері постали перед Киргизстаном і про курс "Медіаграмотність", який вже кілька років впроваджує громадський фонд.

З презентацією можна ознайомитися тут >>>

На заході власним досвідом ділилися випускники Літніх шкіл медіаосвіти та медіаграмотності АУП. 

Воробйова Антоніна Анатоліївна, директор Криворізької гімназії № 127 ділилася з учасниками конференції інформацією про вплив медіакультури на розвиток творчих здібностей школярів

 

Луньова Юлія Олексіївна, вчитель інформатики НВО «Ліцей нових інформаційних технологій» м. Кам’янське Дніпропетровської обл. виступила з презентацією "Освітній інформаційний медіапростір розвитку творчої особистості"

 

Голубєв Віталій Юрійович, головний редактор ТОВ «Видавничий дім «ОГО»